KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14222028
nr 1422 2028
Carl Köhler
(1919-2006), Sverige
Oljemålning, "Utsikt mot Skeppsholmen I". Signerad. Olja på pannå, 70x91cm, oramad
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 27 september 2021
kl 19:08:43
300 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
27 sep
Stockholm
Läs mer om Stockholm
Carl Köhler
Läs mer om Carl Köhler